Minėjimas – koncertas „AUGAME LIETUVAI – KURIAME TĖVYNEI“ Kairiuose

Būk per amžių amžius Tu laisva!

Būki nepriklausoma nuo nieko!

Būk visų Tu mūsų, Lietuva,

Būk ant žemės ir ant balto sniego.

Kovo 10 dieną „ZOOM“ konferencijoje vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas – koncertas „AUGAME LIETUVAI – KURIAME TĖVYNEI“. Skambėjo pačių mažiausių, Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“, ugdytinių posmai ir dainos (auklėtoja Alma Šulčienė, ugdymo mokytoja Jugina Kaminskė). Klausėme Šiaulių r. Kairių pagr. mokyklos mokinių apie mūsų tautos istoriją, poezijos posmų Lietuvai (istorijos mokytoja metodininkė Asta Andžiuvienė, lietuvių kalbos mokytojas Žilvinas Juras). Puikiai skambėjo Kuršėnų meno mokyklos Kairių vietovės akordeono bei fortepiono klasių mokinių atliekami kūriniai (mokytojos Meilutė Dautarienė, Audronė Baranauskienė).

Kartu su visais dalyvavo ir sveikinimą atkurtai Lietuvos valstybei, visiems prisijungusiems prie šventės tarė Lietuvos Respublikos Seimo narės Rimos Baškienės patarėja, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė Ada Grakauskienė, Kairių seniūnijos seniūnas Artūras Šulčius

Renginio metu buvo gera jausti mokyklos bendruomenės ir kitų institucijų narių tarpusavio ryšį, vienybę, pagarbą sau ir Lietuvai. „Tikimės, kad ši graži šventė ilgai išliks mūsų širdyse“ – džiaugėsi renginio vedėja, ŠRSKC Naisų/Kairių filialų kultūros renginių organizatorė Danutė Kazlauskienė.

ŠRSKC Kairių filialo informacija