INFORMACIJA TĖVELIAMS. Naujas profilaktinio testavimo būdas – savikontrolės tyrimas.

REKOMENDUOJAME SUSIPAŽINTI:
Naujas profilaktinio testavimo būdas – savikontrolės tyrimas
Kairių pagrindinė mokykla nuo gegužės 17 d. įsigaliojus LR sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimui Nr. V-1021 „Dėl pavedimo organizuoti, koordinuoti ir vykdyti savikontrolę greitaisiais antigeno testais ugdymo įstaigose“ pradeda naują profilaktinio testavimo būdą pradinukams – savikontrolės tyrimus. Tirtis savikontrolei skirtais greitaisiais antigenų testais, imant nosies landų ėminį galės patys mokiniai, prižiūrimi paskirtų atsakingų mokyklos darbuotojų. Šis testavimas yra neprivalomas – tėvai gali pasirinkti, ar sutikti, kad jų vaikai profilaktiškai testuotųsi dalyvaudami savikontrolės tyrimuose.
Tikimės, kad savikontrolės tyrimai, kuriuose betarpiškai dalyvaus patys mokiniai, kels mažiau nerimo tiek vaikams, tiek ir jų tėveliams.
Kviečiame tėvelius susipažinti su paskelbtais teisės aktais, reglamentuojančiais naująjį testavimo būdą ir apsispręsti dėl savo vaikų kontaktinio ugdymo nuo gegužės 17 dienos, jiems dalyvaujant savikontrolės tyrimuose, kurie bus organizuojami mokykloje kas 3-4 dienos.
Apsisprendusieji tėveliai popierinį sutikimo formos variantą pasirašymui gaus penktadienį.
Pridedami dokumentai ir teisės aktų nuorodos:
Dalinamės nuorodomis į vaizdinę medžiagą dėl antigeno testo atlikimo savikontrolės tikslais su titrais.