Mokyklos šauniausiųjų rinkimai  (2018-06-28)

Kartais būna pirmas blynas prisvyla... bet... šiais metais pirmą kartą mokinių klubas "MES" organizavo Kairių pagrindinės mokyklos "Karaliaus" ir "Karalienės" rinkimus. Ir ko tik neteko išbandyti kandidatams... skaičiuoti batus, ruošti pusryčius, įkalti vinutes, išbandyti aukštakulnius, atlikti logines užduotis ir sugalvoti labiausiai vykusias laikraščių virvių pynimo strategijas. Dėkojame klasių auklėtojams, už atsakingą požiūrį į "spalvotas" užduotis, už pagalbą klasės mokiniams ir azartą. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad 2018 metų Karaliumi tapo RENALDAS ŠERYS (7 klasė) o 2018 metų Karaliene tapo ELORA POVILAITYTĖ (7klasė). LINKIME nuostabių atostogų, saulės ir daug daug šypsenų:)

 Plačiau...

Dešimtokų išleistuvės  (2018-06-28)

.. dešimtokai, trumpam sugrįžo į vaikystę... Devintokai organizavo spalvingas, žaismingas ir vaikiškų atrakcijų pilnas dešimtokų išleistuves, t.y. paskutinę pamoką.  Puikios nuotaikos, teigiamų emocijų netrūko... 
Mieli dešimtokai, linkime vadovautis Nelsono Mandelos žodžiais, kad " užkopus į didžiulį kalną, atrandi dar daugiau kalnų, į kuriuos galėtum įkopti" ir baigus Kairių pagrindinę mokyklą startuoti kopiant tik aukštyn.

 Plačiau...

Eurovizija Kairių pagrindinėje mokykloje  (2018-06-28)

Lietuva ir Eurovizija... dar neseniai karštai diskutavome kaip pasiseks mūsų atstovei Ievai Zasimauskaitei? Kairių pagrindinėje mokykloje, anglų kalbos mokytojos Anos Aleksejevos, iniciatyva jau tradiciškai buvo organizuotas mokyklinis Eurovizijos konkursas, tačiau šį kartą akcentuotas lietuviškumas, t.y. muzikos mokytojas Gediminas Balčiūnas padėjo mokinukams pažinti lietuvių liaudies dainų subtilumus ir ypatingumą, siekiant paminėti Lietuvos šimtmečio datą. Mokiniai dainavo lietuviškai ir angliškai. Absoliučiais konkurso lyderiais tapo septintokai, kurie ne tik puikiai atliko kūrinius, bet ir stilistiškai buvo puikiai susiderinę. Aštuntokai ir šeštokai atitinkamai užėme antrą ir trečią vietas. Penktokams truputį pritrūko iki prizinių vietų, tačiau juk svarbiausia dalyvauti, o ne laimėti. Visiems buvo labai smagu ir linksma.

 Plačiau...

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© 2012 Visos teisės saugomos